Rittenschema Groep A : anno 2017 - samensteller Geert Roobroeck

Zondag 13 november 2016

09.30

Algemene vergadering

km

  Hoogtem.

 

Zondag 26 februari 2017

11.00

Receptie in lokaal aangeboden door Marie Paul

 

 

Aanvang 11.00 tot 12.00 u

Zondag 05 maart 2017

07.30

Lauwe Bellegem St Denijs

72

313

Welkom op ontbijtrit vanaf 07.30 uur fotosessie.

Zondag 12 maart 2017

08.30

Moen Celles - Kluisberg

77

357

 

Zondag 19 maart 2017

08.30

Tiegem Wortegem Ooike

80

550

 

Zondag 26 maart 2017

07.30

E3 - Harelbeke - res 1

115

700

Zomeruur

Zondag 02 april 2017

08.00

Celles Mt St Aubert - Bellegem

92

350

Zondag 09 april 2017

08.00

Russignies Nukerke - Schorisse

90

682

Zondag 16 april 2017

08.00

Heestert - Ellezelle La Houppe

92

632

Pasen

Maandag 17 april 2017

08.00

Dikkelvenne Roborst - Horebeke

87

470

Paasmaandag

Zondag 23 april 2017

08.00

Rit Desselgem

 

Zondag 30 april 2017

07.30

Heuvelland Kemmel

110

450

Maandag 01 mei 2017

08.00

Asper Zwalm Mullem

89

400

1 mei

Zondag 07 mei 2017

08.00

Oudenaarde Schorisse - Ronse

88

610

Zondag 14 mei 2017

08.00

Obigies - Havinnes Velaines

90

400

Moederdag

Zondag 21 mei 2017

07.00

Rit naar Halle

140

 

Donderdag 25 mei 2017

08.00

Anvaing Buissenal Rossignol

92

710

OH Hemelvaart

Zondag 28 mei 2017

08.00

Kwaremont Ellezelle Kanarieberg

90

800

Zondag 04 juni 2017

08.00

Ename Elst Ladeuze

94

660

Pinksteren

Maandag 05 juni 2017

08.00

Dikkele Rozebeke - Mater

88

540

Pinkstermaandag

Zondag 11 juni 2017

07.30

Rit Nieuwenhove

106

810

Vaderdag

Zondag 18 juni 2017

07.30

Rit naar de muur

110

800

Beenhesp Leie cycling

Zondag 25 juni 2017

08.00

Frasnes Dieux des Monts - Russignies

90

700

Zondag 02 juli 2017

08.00

Escanaffles Anvaing - Ellezelle

94

800

 

Zondag 09 juli 2017

07.00

Rit naar Cassel

160

850

Zondag 16 juli 2017

08.00

Adriaan Brouwerroute

90

630

Vrijdag 21 juli 2017

08.00

Le Touquet - res 3

185

 

Nat. Feestdag

Zaterdag 22 juli 2017

08.00

Le Touquet

100

 

Zondag 23 juli 2017

08.00

Le Touquet - res 4

185

 

Zondag 30 juli 2017

08.00

Wortegem Horebeke Nederzwalm

88

530

Zondag 06 augustus 2017

08.00

Kluisberg Les Hauts Celles

91

480

Zondag 13 augustus 2017

08.00

Tiegem Zulzeke Russignies

88

640

Dinsdag 15 augustus 2017

08.00

Louise Marie Bourliquet Orroir

90

525

Zondag 20 augustus 2017

08.00

Oudenaarde Ronse Oudenaarde

92

750

OLV Hemelvaart

Zondag 27 augustus 2017

08.00

Molenbaix - St Aubert Velaines

91

463

Zondag 03 september 2017

08.00

Mater St Den Boeckel - Schorisse

90

530

Beveren kermis (of koerse)

Zondag 10 september 2017

08.00

Kwaremont Vloesberg Louise Marie

93

673

Zondag 17 september 2017

08.00

St Denijs Dergneau Schapenberg

94

650

Zondag 24 september 2017

08.00

Pottes Mont St Laurent Kaster

80

465

 

Zondag 01 oktober 2017

08.30

De ronde van Tiegem

75

400

Zondag 08 oktober 2017

08.30

Russignies Kwaremont Elsegem

75

400

Zondag 15 oktober 2017

08.30

Moen Bossuit St Denijs

75

400

Kampioen(en) viering