Rittenschema Groep A : anno 2018 - samensteller Geert Roobroeck

1

Zondag 17 december

10.00

Algemene vergadering

km

  Hoogtem.

 

 

 

 

2

Zondag 04 maart 2018

08.30

Lauwe - Bellegem - St Denijs

71

360

Welkom op ontbijtrit vanaf 07.30 uur fotosessie.

3

Zondag 11 maart 2018

08.30

Moen Celles kluisberg

78

520

 

4

Zondag 18 maart 2018

08.30

Tiegem - Wortegem Ooike

75

680

 

5

Zondag 25 maart 2018

07.00

E3 Harelbeke

110

1030

6

Zondag 01 april 2018

08.00

Russignies Nukerke Schorisse

90

850

Pasen

7

Zondag 02 april 2018

08.00

Dikkelvenne Roborst Horebeke

87

470

Paasmaandag

8

Zondag 08 april 2018

08.00

Heestert Ellezelle La Houppe

92

632

9

Maandag 15 april 2018

08.00

Toertocht Desselgem

100

700

10

Zondag 22 april 2018

08.00

Celles Mt St Aubert Bellegem

92

350

11

Zondag 29 april 2018

08.00

Oudenaarde Schorisse Ronse

88

610

12

Dinsdag 01 mei 2018

08.00

Asper - Zwalm Mullem

89

400

Feest vd arbeid

13

Zondag 06 mei 2018

08.00

Obigies Havinnes Velaines

90

400

14

Donderdag 10 mei 2018

07.30

Heuvelland Kemmel

110

500

O.L.H.Hemelvaart

15

Zondag 13 mei 2018

08.00

Anvaing Buissenal Rossignol

92

710

Moederdag

16

Zondag 20 mei 2018

08.00

Kwaremont Ellezelle Kanarieberg

90

800

Pinksteren

17

Maandag 21 mei 2018

08.00

Dikkele Rozebeke Mater

88

540

Pinkstermaandag

18

Zondag 27 mei 2018

07.00

Rit Halle ( idem voor team B )

163

1300

19

Zondag 03 juni 2018

08.00

Escanaffles Anvaing - Ellezelle

94

900

20

Zondag 10 juni 2018

07.30

Rit Nieuwenhove

106

800

21

Zondag 17 juni 2018

08.00

Gent Wevelgem

125

600

22

Zondag 24 juni 2018

08.00

Rit muur

105

830

23

Zondag 01 juli 2018

08.00

Paterberg Koppenberg Eikenberg

85

700

Feest leie cycling

24

Zondag 08 juli 2018

08.00

Rit Cassel

170

1500

25

Zondag 15 juli 2018

08.00

Adriaan Brouwerroute

90

630

26

Zaterdag 21 juli 2018

08.00

Frasnes Dieux des monts Russignies

90

700

Nat. feestdag

27

Zondag 22 juli 2018

08.00

Molenbaix St Aubert Velaines

91

463

28

Zondag 29 juli 2018

08.00

Wortegem Horebeke Nederzwalm

88

530

29

Zondag 05 augustus 2018

08.00

Kluisberg Les Hauts Celles

91

480

30

Zondag 12 augustus 2018

08.00

Tiegem Zulzeke Russignies

88

640

31

Woensdag 15 augustus 2018

08.00

Louise Marie Bourliquet Orroir

90

525

O.L.V. Hemelvaart

32

Zondag 19 augustus 2018

08.00

Oudenaarde Ronse Oudenaarde

92

750

33

Zondag 26 augustus 2018

08.00

Ename Elst Ladeuze

94

660

34

Zondag 02 september 2018

08.00

Beveren koerse Mater St Den Boeckel

90

530

Beveren kermis

35

Zondag 09 september 2018

08.00

Kwaremont Vloesberg Louise Marie

93

673

36

Zondag 16 september 2018

08.00

St Denbijs Dergneau - Schapenberg

94

650

37

Zondag 23 september 2018

08.00

Zeelstraat Hotton Mont St Laurent Tiegem

85

665

38

Zondag 30 september 2018

08.00

Zulte Nazareth Mullem

80

350

39

Zondag 07 oktober 2018

08.30

Anzegem Kluisbergen Bellegem

72

464

40

Zondag 14 oktober 2018

08.30

Oudenaarde Tiegem

70

510

kampioenviering