Rittenschema Groep A : anno 2019 - samensteller Geert Roobroeck - Dimitri

1

Zondag 23 december 2018

10.00

Algemene vergadering

km

  Hoogtem.

 

 

 

 

2

Zondag 03 maart 2019

07.30

Lauwe Bellegem St Denijs

71

360

Welkom ontbijtrit vanaf 07.30 uur fotosessie.

3

Zondag 10 maart 2019

08.30

Moen Celles Kluisberg

78

520

 

4

Zondag 17 maart 2019

08.30

Tiegem Wortegem Ooike

75

680

 

5

Zondag 24 maart 2019

08.00

Dikkelvene Roborst Horebeke

87

470

6

Zondag 31 maart 2019

07.00

E3 Harelbeke

115

1100

7

Zondag 07 april 2019

08.00

Russignies Nukerke - Schorisse

90

850

8

Zondag 14 april 2019

08.00

Kwaremont Ellezelle - kanarieberg

90

800

9

Zondag 21 april 2019

08.00

Rit Desselgem

100

700

Pasen

10

Maandag 22 april 2019

08.00

Passendale Westrozebeke - Ingelmunster

92

230

Paasmaandag

11

Zondag 28 april 2019

08.00

Oudenaarde Ronse - Oudenaarde

92

750

12

Woensdag 01 mei 2019

08.00

Asper Zwalm Mullem

89

400

Feest vd arbeid

13

Zondag 05 mei 2019

08.00

Kwaremont Vloesberg Louise Marie

93

673

14

zondag 12 mei 2019

08.00

Celles Mt St Aubert - Bellegem

92

350

moederdag

15

Zondag 19 mei 2019

07.30

De muur

105

830

16

Zondag 26 mei 2019

08.30

Torhout Egem - Tielt

92

175

Verkiezingen

17

Donderdag 30 mei 2019

07.30

Heuvelland - Kemmel

110

500

O.Hemelv -

18

Zondag 02 juni 2019

08.00

Anvaing Buissenal - Rossignol

92

710

19

Zondag 09 juni 2019

08.00

Flanders field classic

110

800

Vaderdag 1 st comm.

20

Maandag 10 juni 2019

08.00

Kristie Deconinck classic

90

560

Pinkstermaandag

21

Zondag 16 juni 2019

07.00

Gent Wevelgem

125

550

22

Zondag 23 juni 2019

08.00

Wortegem Horebeke - Nederzwalm

88

530

23

Zondag 30 juni 2019

07.00

Cassel rit

160

1200

24

Zondag 07 juli 2019

08.00

Adriaan Brouwerroute

90

630

Feest leie cycling

25

Zondag 14 juli 2019

08.00

St Denijs Dergneau Schapenberg

94

650

26

Zondag 21 juli 2019

08.00

Kluisberg Les Hauts - Celles

91

480

Nat. feestdag

27

Zondag 28 juli 2019

08.00

Frasnes Dieu des monts - Russignies

90

700

28

Zondag 04 augustus 2019

08.00

Heestert Ellezelle La Houppe

92

632

29

Zondag 11 augustus 2019

08.00

Tiegem Zulzeke - Russignies

88

640

30

donderdag 15 augustus 2019

08.00

Louise Marie Bourliquet - Orroir

90

525

O.L.Vr Hemelvaart

31

zondag 18 augustus 2019

08.00

Ename Elst - Ladeuze

94

660

32

Zondag 25 augustus 2019

08.00

Molenbaix St Aubert - Berchem

91

463

33

Zondag 01 september 2019

08.00

Beveren koerse of Mater St Denijs - Schorisse

90

530

Beveren kermis

34

Zondag 08 september 2019

08.00

Obigies Havinnes - Velaines

90

400

35

Zondag 15 september 2019

08.00

Zingem Brakel Nukerke

89

700

36

Zondag 22 september 2019

08.00

Zeelstraat Mt Saint Laurent - Tiegem

85

665

37

Zondag 29 september 2019

08.00

Zulte Nazareth - Mullem

80

350

38

Zondag 06 oktober 2019

08.30

Anzegem Kluisbergen Bellegem

72

464

39

Zondag 13 oktober 2019

08.30

Beitem Moorsele - Kuurne

60

100

Kampioen(en) viering