Rittenschema Groep B anno 2017 samensteller Frank Debuyck

Zondag 13 november 2016

09.30

Algemene vergadering

km

  hoogtemtrs

 

Zondag 26 februari 2017

11.00

Receptie in lokaal aangeboden door Marie Paul

 

 

Aanvang 11.00 tot 12.00 u

Zondag 05 maart 2017

08.30

Oostrozebeke Tielt Ingelmunster

62

Welkom op ontbijtrit vanaf 07.30 uur fotosessie.

Zondag 12 maart 2017

08.30

Lange munte St Denijs Bossuit

73

 

 

Zondag 19 maart 2017

08.30

Rollegem Zilverberg Hulste

75

 

 

Zondag 26 maart 2017

08.30

Egem Lichtervelde Ingelmunster

79

 

Zomeruur

Zondag 02 april 2017

08.00

Moorslede beselare - wervik

85

 

Zondag 09 april 2017

08.00

Wortegem - Elsegem - Zwevegem

81

 

Zondag 16 april 2017

08.00

Eke Meilegem Huise Nokere

86

 

Pasen

Maandag 17 april 2017

08.00

Warcoing Bailleul Mt St Aubert Amougies

84

 

Paasmaandag

Zondag 23 april 2017

08.00

Schorisse

84

 

Zondag 30 april 2017

08.00

Klijpe Klein Frankrijk - Muziekbos

89

 

Maandag 01 mei 2017

08.00

Poeke koolskamp

88

 

1 mei

Zondag 07 mei 2017

08.00

Zwalmstreek

87

 

Zondag 14 mei 2017

08.00

Ladeuze Volkegem - Kruishoutem

90

 

Moederdag

Zondag 21 mei 2017

07.00

Halle rit

164

 

Donderdag 25 mei 2017

08.00

Kluisbergen La Houppe - Wortegem Petegem

88

 

OLH Hemelvaart

Zondag 28 mei 2017

08.00

Celles Waaienberg Zulzeke

92

 

Zondag 04 juni 2017

08.00

Zonnebeke Hollebeke Menen

94

 

Pinksteren

Maandag 05 juni 2017

08.00

Kanarieberg

92

900

Pinkstermaandag

Zondag 11 juni 2017

08.00

Velaines Mont St Aubert Kooigem

92

404

Vaderdag

Zondag 18 juni 2017

07.00

Rit naar de muur

115

900

Beenhesp Leie cycling

Zondag 25 juni 2017

07.30

Maarkedal Nederbrakel Munkzwalm

98

716

Zondag 02 juli 2017

08.00

Tour de Ronse

88

766

 

Zondag 09 juli 2017

07.00

Casselrit

804

Zondag 16 juli 2017

07.30

Celles Dieu des Monts Kwaremont

96

800

Vrijdag 21 juli 2017

08.00

Le Touquet of Eine - Rozebeke Horebeke

93

544

Nationale feestdag

Zondag 23 juli 2017

08.00

Le Touquet - of Molenbaix Thieulain - Avelgem

92

 

Zondag 30 juli 2017

08.00

Marialoop Wontergem - Nokere

88

 

Zondag 06 augustus 2017

08.00

Gits Zarren Passendale

95

 

 

Zondag 13 augustus 2017

08.00

Adriaan Brouwer route

89

 

Dinsdag 15 augustus 2017

08.00

Anseroeul Montreuil au bois Velaines

90

 

OLV Hemelvaart

Zondag 20 augustus 2017

08.00

Steenberg - Pottenberg Leberg

89

 

Zondag 27 augustus 2017

08.00

St Sauveur

87

 

Zondag 03 september 2017

08.00

Dentergem Kruishoutem - Anzegem (of koerse)

86

 

Beveren kermis ( koerse)

Zondag 10 september 2017

08.00

Slijps Zillebeke - Beselare

89

 

Zondag 17 september 2017

08.00

Wortegem Zingem Katteberg

82

 

Zondag 24 september 2017

08.00

Anzegem Kluisberg - Bellegem

77

 

Zondag 01 oktober 2017

08.30

Tiegem Grijsloke Nokere

74

 

 

Zondag 08 oktober 2017

08.30

Ronde van St Denijs

70

 

Zondag 15 oktober 2017

08.30

Moorslede Slijps - Dadizele

70

 

Kampioen(en) viering