Rittenschema Groep B  anno  2018 – samensteller   Frank Debuyck

1

Zondag 17 december 2017

09.30

Algemene vergadering

km

  hoogtemtrs

 

2

Zondag 04 maart 2018

08.30

Ingelmunster – Tielt - Oostrozebeke

62

 

Welkom op de ontbijtrit

Vanaf 07.30 uur

3

Zondag 11 maart 2018

08.30

Lozer – Lede – Anzegem

69

4

Zondag 18 maart 2018

08.30

Hulste – Zilverberg – Rollegem

75

 

 

5

Zondag 25 maart 2018

08.30

Egem  - Lichtervelde – Ingelmunster

79

 

 

6

Zondag 01 april 2018

08.00

Tombrouck – Nιchin – Estaimbourg

80

 

Pasen

7

Maandag 02 april 2018

08.00

Machelen – Nazareth – Mullem

83

 

Paasmaandag

8

Zondag 08 april 2018

08.00

Warcoing – Bailleul – Mt St Aubert – Amougies

84

 

9

Zondag 15 april 2018

08.00

         Schorisse

83

 

10

Zondag 22 april 2018

08.00

Klijpe – Klein Frankrijk - - Muziekbos

89

 

11

Zondag 29 april 2018

08.00

Koolskamp – Maria Aalter – Aarsele

88

 

12

Donderdag 01 mei 2018

08.00

Passendale – Moorslede

88

 

13

Zondag 06 mei 2018

08.00

Zwalmstreek

88

 

14

Donderdag 10 mei 2018

08.00

Ladeuze – Volkegem- Kruishoutem

92

 

OLH Hemelvaart

15

Zondag 13 mei 2018

08.00

Kluisbergen – La Houppe – Wortegem Petegem

88

 

Moederdag

16

Zaterdag 20 mei 2018

08.00

Celles – Waaienberg – Zulzeke

92

 

Pinksteren

17

Maandag 21 mei 2018

08.00

Zonnebeke – Hollebeke – Menen

94

 

Pinkstermaandag

18

Zondag 27 mei 2018

07.00

Halle  ( idem voor team A )

163

 

19

Zondag  03 juni 2018

08.00

Kanarieberg

92

 

20

Zondag  10 juni 2018

08.00

Velaines -  Mt St Aubert – Kooigem

92

Rit Boucles de Semois

21

Zondag 17 juni 2018

08.00

Maarkedal – Nederbrakel – Munkzwalm

98

22

Zondag 24 juni 2018

07.00

Muur Geraardsbergen

115

23

Zondag 01 juli 2018

08.00

Tour de Ronse

88

Feest leie cycling

24

Zondag 08juli 2018

07.00

Casselrit

164

 

25

Zondag 15 juli 2018

07.30

 Celles – Dieu des Monts - Kwaremont

96

26

Zaterdag 21 juli 2018

08.00

Eine – Rozebeke – Horebeke

93

Nat. feestdag

27

Zondag 22 juli 2018

08.00

Molenbaix – Thielain – Avelgem

92

28

Zondag  29 juli 2018

08.00

Marialoop – Wontergem – Nokere

88

 

29

Zondag 05 augustus 2018

08.00

Gits – Zarren – Passendale

95

 

30

zondag 12 augustus 2018

08.00

Anseroeul – Montreuil – au – Bois - Velaines

90

 

 

31

Woensdag 15 augustus 2018

07.30

Landskouter

113

 

OLV. Hemelvaart

32

Zondag 19 augustus 2018

08.00

St - Sauveur

87

 

33

Zondag 26 augustus 2018

08.00

Steenberg – Pottenberg - Leberg

89

 

34

Zondag 02 september 2018

08.00

Dentergem – Kruishoutem – Anzegem

86

 

 Beveren kermis

35

Zondag 09 september 2018

08.00

Slijpe – Zillebeke – Beselare

89

 

36

Zondag  16 september 2018

08.00

Wortegem – Zingem - Katteberg

82

 

37

Zondag 23 september 2018

08.00

Anzegem – Kluisberg – Bellegem

77

 

38

Zondag 30 september 2018

08.00

Tiegem – Grijsloke - Nokere

74

 

39

Zondag 07 oktober 2018

08.30

Ronde van St Denjs

70

 

 

40

Zondag 14 oktober 2018

08.30

Aarsele – Poeke – Lotenhulle

70

 

Kampioenviering