Rittenschema Groep B  anno  2019 – samensteller   Frank Debuyck – Marc Desmet.

1

Zondag 23 december 2018

10.00

Algemene vergadering

km

  hoogtemtrs

 

2

Zondag 03 maart 2019

07.30

Wingene – St. Jan – Schuiferskapelle

73

 

Welkom op de ontbijtrit

Vanaf 07.30 uur

3

Zondag 10 maart 2019

08.30

Moorsele  - Beselare - Moorslede

78

4

Zondag 17 maart 2019

08.30

St – Legιr  - Leers Nord – Herseaux

78

 

 

5

Zondag 24 maart 2019

08.30

Warcoing – Molenbaix – Heestert

77

 

 

6

Zondag 31 maart 2019

08.30

Otegem – Tiegem – Gijzelbrechtegem

78

 

7

zondag 07 april 2019

08.00

Wortegem – Elsegem – Zwevegem

80

 

8

Zondag 14 april 2019

08.00

Machelen – Nazareth – Mullem

83

 

9

Zondag 21 april 2019

08.00

Escanaffles – St. Sauveur – Zulzeke

87

 

10

Maandag 22 april 2019

08.00

Kruiskerke – Wulfhoek – Koolskamp

84

 

11

Zondag 28 april 2019

08.00

Zwalm – Kerkem – Kluisbergen

88

 

12

Woensdag 01 mei 2019

08.00

Klijpe – Klein Frankrijk – Muziekbos

89

 

13

Zondag 05 mei 2019

08.00

Ronse – La Houppe – Wortegem Peteg.

89

 

14

Zondag 12 mei 2019

08.00

Ginste – Torhout – Hoog Beveren

93

 

 

15

Zondag 19 mei 2019

08.00

Velaines – Mont St. Aubert – Kooigem

92

 

16

Zondag 26 mei 2019

08.00

Wontergem – Kruishoutem – Anzegem

86

 

Verkiezingen

17

Donderdag 30 mei 2019

08.00

Beselare – Zillebeke – Moorsele

92

 

18

Zondag 02 juni 2019

08.00

 Bevere – Berendries - Nukerke 

90

 

19

Zondag  09 juni 2019

08.00

Celles – Beclιrs – Cordes

94

 

20

Maandag  10 juni 2019

08.00

Passendale – West Rozebeke – Ingelmunster

95

21

Zondag 16 juni 2019

07.30

Maarkedal – Nederbrakel – Munkzwalm

98

22

Zondag 23 juni 2019

08.00

Ladeuze – Volkegem – Kruishoutem

92

23

Zondag 30 juni 2019

07.00

Casselrit  ( samen met team A)

174

24

Zondag 07 juli 2019

08.00

Wortegem – Zingem – Katteberg

82

 

25

Zondag 14 juli 2019

08.00

Anvaing – Buissenal – Rossignol

92

26

Zondag 21 juli 2019

08.00

Kanegem – Aalter – Wakken

91

27

Zondag 28 juli 2019

08.00

Anseroeul – Mont. – au – Bois – Velaines

90

28

Zondag  04 augustus 2019

08.00

Gits – Zarren – Passendale

95

 

29

Zondag 11 augustus 2019

08.00

Moen – St Sauveur – Kerkhove

98

 

30

Donderdag 15 augustus 2019

08.00

Menen – Hollebeke – Zonnebeke

94

 

 

31

Zondag 18 augustus 2019

08.00

Kerkem – Leberg – Moregem

90

 

32

Zondag 25 augustus 2019

07.30

Celles – Dieu des Monts - Kwaremont

96

 

33

Zondag 01 september 2019

08.00

Anvaing – Ellezelles – Kaster

92

 

Beveren – kermis

34

Zondag 08 september 2019

08.00

Mont St. Aubert – Pecq – Dottenijs

88

 

35

Zondag 15 september 2019

08.00

Lotenhulle – St. Maarten Leerne – Deinze

79

 

36

Zondag  22 september 2019

08.00

Dentergem – Pittem – Emelgem

77

 

37

Zondag 29 september 2019

08.00

Gavere – Meilegem – Lede

78

 

38

Zondag 06 oktober 2019

08.30

Bellegem – Lauwe – St. Denijs

73

 

39

Zondag 13 oktober 2019

08.30

Hulste – Zilverberg – Roll. Kapelle

65