Rittenschema Groep C+ anno 2018 - samenstellers Filippo Carlos

1

17 december 2017

10.00

Algemene vergadering

km

  Hoogtem.

 

2

04 maart 2018

08.30

Emelgem Ardooie Marialoop - Wielsbeke

57

ontbijtrit vanaf 07.30

3

11 maart 2018

08.30

Oeselgem Wontergem - Olsene

58

99

4

18 maart 2018

08.30

Zulte Deinze Nazareth Nokere

62

147

 

5

25 maart 2018

08.30

Zwevegem Dottenijs Moen Vichte

63

200

 

6

01 april 2018

08.00

Wielsbeke Tielt Kanegem Oeselgem

65

177 Pasen

7

02 april 2018

08.00

Gottem Nevele Deinze Machelen

68

153 Paasmaand.

8

08 april 2018

08.00

Lendelede Beitem Dadizele Kuurne

68

180

9

15 april 2018

08.00

Nokere Mullen Nazareth - Olsene

70

222

10

22 april 2018

08.00

Avelgem Celles St Denijs Zwevegem

67

228

 

11

29 april 2018

08.00

Lendelede Moorslede Ledegem Kuurne

65

185

 

12

01 mei 2018

08.00

Kruishoutem Nazareth Nevele Wakken

71

150

1 mei

 

13

06 mei 2018

08.00

Kuurne Halluin Rollegem Zwevegem

68

285

14

10 mei 2018

08.00

Ingelmunster Moorslede Slijpe Lendelede

69

169

OLH. Hemelv.

15

13 mei 2018

08.00

Kruishoutem Ouwegem Mullen -Nokere

66

250

16

20 mei 2018

08.00

Lendelede Zilverberg Rollegem Kuurne

73

171

Pinksteren

17

21 mei 2018

08.00

Lodewijk Berchem Elsegem Nieuwenhove

63

173 Pinkstermaan

18

27 mei 2018

08.00

Dentergem Ruiselede Pittem Ingelmunster

69

277

19

03 juni 2018

08.00

Kuurne Wevelgem Aalbeke Zwevegem

71

293

20

10 juni 2018

08.00

Ginste Schuiferskapelle Aarsele Dentergem

67

203

21

17 juni 2018

08.00

Lendelede Moorslede Dadizele Kuurne

75

254

22

24 juni 2018

07.00

Kemmel

107

234

23

01 juli 2018

08.00

Ingelmunster Rumbeke Meulebeke

65

196

Feest leie cycling

 

24

08 juli 2018

08.00

St Denijs Molenb. Velaines Celles Heester

73

330

 

25

15 juli 2018

08.00

Dentergem Kanegem Poelberg - Ooigem

69

175

 

26

21 juli 2018

08.00

Bellegem Herseaux Pecq - Zwevegem

76

372 nat. Feestd.

 

27

22 juli 2018

08.00

Lendelede Geluwe Heule

66

130

28

29 juli 2018

08.00

Heestert Molenbaix Herseaux - Zwevegem

73

234

29

05 augustus 2018

08.00

Zwevegem St Denijs Celles Otegem

69

240 Congerit

 

30

12 augustus 2018

08.00

St Eloois winkel Ledegem Beitem Lendele.

65

177

 

31

15 augustus 2018

08.00

Vijve Nazareth Nevele Ginste

70

126

OLV. Hemelvaart

32

19 augustus 2018

08.00

Zwevegem Escanaffles Berchem Wortegem

68

301

33

26 augustus 2018

08.00

Nieuwenhove Elsegem Berchem St Louis

64

230

34

02 september 2018

08.00

Ginste Pittem Lichtervelde Emelgem

74

245

35

09 september 2018

08.00

Vinkt Landegem Deinze Zulte

74

143

36

16 september 2018

08.00

Deerlijk Bellegem Wevelgem - Harelbeke

69

337

37

23 september 2018

08.00

Zwevegem Celles Avelgem St Lodewijk

69

204

 

38

30 september 2018

08.30

Anzegem Moregem Oudenaarde Berchem

67

 

39

07 oktober 2018

08.30

Vijve Kruishoutem Ooike - Nieuwenhove

67

210 Statiekermis

 

40

14 oktober 2018

08.30

Wakken Aarsele Poelberg - Ginste

54

129 Kampioenviering