Rittenschema Groep C   anno 2017  - samensteller Bernard Lecluyse

Zondag 13 november 2016

09.30

Algemene vergadering

km

  hoogtem.

 

Zondag 26 februari 2017

11.00

Receptie in lokaal aangeboden door Marie Paul

Van 11.00 tot 12.00 uur.

Zondag 05 maart 2017

08.30

Wielsbeke – Marialoop – Ardooie - Emelgem

59

122

Welkom op ontbijtrit vanaf 07.30 uur - Fotosessie

Zondag 12 maart 2017

08.30

Kuurne – Gullegem – Oekene – Lendelede

67

122

 

Zondag 19 maart 2017

08.30

Meulebeke – Schuifersk. – Kanegem – Ginste

67

132

 

Zondag 26 maart 2017

08.30

Nieuwenhove – Berchem – Avelgem – St Louis

62

165

Zomeruur

Zondag 02 april 2017

08.00

Nokere – Mullem – Nazareth – Olsene

70

160

Zondag 09 april  2017

08.00

Kuurne – Beselare – Beitem - Lendelede

77

159

Zondag 16 april 2017

08.00

Ginste – Pοttem – Lichtervelde - Ingelmunster

74

167

Pasen

Maandag 17 april 2017

08.00

Lodewijk – Tombroek – Marke – Zwevegem

73

318

Paasmaandag

Zondag 23 april 2017

08.00

Lodewijk – Grijsloke – Moregem – Vijve

72

340

Schoolfeest

Zondag 30 april 2017

08.00

Stasegem  – Neuville – Tombroek – Zwevegem

78

327

 

Maandag 01 mei 2017

08.00

Anzegem – Zingem – Gavere – Kruishoutem

76

256

1 Mei

Zondag 07 mei 2017

08.00

Nokere – Zingem – Katteberg – Anzegem

80

378

Zondag 14 mei 2017

08.00

Tiegem – Ronse – St Sauveur – Avelgem

80

518

Moederdag

Zondag 21 mei 2017

08.00

Anzegem – Ooike – Koppenberg - Ingooigem

75

385

Plechtige comunie

Donderdag 25 mei 2017

08.00

Ingelmunster – Wingene – Ruiselede – Dentergem

80

128

OLH Hemelvaart

Zondag 28 mei 2017

08.00

 Zwevegem – Mourcourt – Avelgem - Vichte

82

301

Zondag 04 juni 2017

08.00

Emelgem – Lichtervelde – Pittem – Ginste

76

147

Pinksteren

Maandag 05 juni 2017

08.00

Vijve – Gavere – Lede - Nieuwenhove

82

239

Pinkstermaandag

Zondag 11 juni 2017

07.30

Avelgem – Kanarieberg – Anzegem

84

640

Vaderdag

Zondag 18 juni 2017

07.00

Beveren  – muur – Beveren

105

641

Beenhesp    Leie cycling

Zondag 25 juni 2017

07.00

Nieuwenhove – Zwalmstreek – Waregem

91

415

Zondag 02 juli 2017

08.00

Avelgem – Mont St Aubert - Zwevegem

75

367

 

Zondag 09 juli 2017

08.00

Kuurne – De Ruiter – Gits – Ingelm.

 of  Cassel rit  vertrek 07.00 uur

81

108

165

442

 

Zondag 16 juli 2017

08.00

Lendelede – Slijps – Zandvoorde – Kruiseke

82

226

Vrijdag 21 juli 2017

08.00

Wortegem – Elsegem – Berchem - Zwevegem

71

199

Nat. Feestdag

Zondag 23 juli 2017

08.00

Oeselgem – Aalter – Tielt – Ginste

78

156

Zondag 30 juli 2017

08.00

Lendelede – Westrozebeke – Slijps – Bavikhove

74

183

 

Zondag 06 augustus 2017

08.00

Heestert – Celles – Anvaing – Ingooigem

78

303 (  kluis )

 

Zondag  13 augustus 2017

08.00

Meulebeke – Torhout – Gits – Ingelmunster

80

141

Dinsdag 15 augustus 2017

08.00

Ginste – Landegem – Deinze

77

90

OLV Hemelvaart

Zondag 20 augustus 2017

08.00

Lendelede – Beselare – Moorsele – Kuurne

74

141

Zondag 27 augustus 2017

08.00

Zwevegem - Pottes – Tiegem - Vichte

73

264

Zondag 03 september 2017

08.00

Vijve – Nazareth – Nevele – Ginste

71

126

Beveren Kermis

Zondag 10 september 2017

08.00

Heestert – Molenbaix – Herseaux – Zwevegem

73

234

Zondag 17 september 2017

08.00

Deerlijk – Wevelgem – Heule – Harelbeke ( luc)

66

227

Bezoek Luc Vanhove

Zondag 24 september 2017

08.00

Ingelmunster – Moorslede – Slijps – Lendelede

69

169

Zondag 01 oktober 2017

08.30

Lodewijk – Berchem – Elsegem – Nieuwenhove

63

173

Statiewijk feesten

Zondag 08 oktober 2017

08.30

Zwevegem – Celles – Avelgem – Lodewijk

69

204

Zondag 15 oktober 2017

08.30

Wakken – Aarsele – Poelberg – Ginste

54

129

Kampioen(en) viering