Rittenschema Groep C anno 2018 - samensteller Bernard

1

Zondag 17 december 2017

09.30

Algemene vergadering

km

  hoogtem.

 

2

Zondag 04 maart 2018

07.30

Emelgem Ardooie Marialoop Wielsbeke

60

Ontbijt

Vanaf 07.30 uur.

3

Zondag 11 maart 2018

08.30

Lendelede Beitem- Moorsele Kuurne

62

112

4

Zondag 18 maart 2018

08.30

Wielsbeke Kanegem Schuifersk. - Meulebeke

68

161

 

5

Zondag 25 maart 2018

08.30

Lodewijk Berchem Avelgem Nieuwenhove

61

176

 

6

Zondag 01 april 2018

08.00

Vijve kruishoutem Ooike Nieuwenhove

65

210

Pasen

7

Maandag 02 april 2018

08.00

Kuurne Zonnebeke Moorslede Lendelede

79

257

Paasmaandag

8

Zondag 08 april 2018

08.00

Ginste Pittem Lichtervelde Ingelmunster

74

167

9

Zondag 15 april 2018

08.00

Zwevegem Marke Tombroek Zwevegem

78

286

10

Zondag 22 april 2018

08.00

Anzegem Zingem Gavere Kruishoutem

76

256

Schoolfeest

11

Zondag 29 april 2018

08.00

Stasegem Neuville Tombroek Zwevegem

78

327

12

Dinsdag 01 mei 2018

08.00

Lodewijk Grijsloke- Moregem Vijve

70

340

Feest van de arbeid

13

Zondag 06 mei 2018

08.00

Anzegem Ooike Koppenberg Ingooigem

75

385

14

Donderdag 10 mei 2018

08.00

Nokere Zingem Katteberg Anzegem

80

378

OH Hemelvaart

15

Zondag 13 mei 2018

08.00

Tiegem Ronse St .Sauveur Avelgem

80

518

Moederdag

16

Zondag 20 mei 2018

08.00

Zwvegem Morcourt Avelgem Vichte

82

301

Pinksteren

17

Maandag 21 mei 2018

08.00

Ingelmunster Wingene Ruiselede Dentergem

80

128

Pinkstermaandag

18

Zondag 27 mei 2018

07.30

Vijve Gavere Lede Nieuwenhove

86

239

19

Zondag 03 juni 2018

07.30

Avelgem Kanarieberg - Anzegem

84

640

20

Zondag 10 juni 2018

07.00

Zwalmstreek

90

473

Vaderdag

21

Zondag 17 juni 2018

07.30

Zwevegem Mt Saint Aubert - Avelgem

77

379

22

Zondag 24 juni 2018

07.00

Muur Geraardsbergen

105

680

23

Zondag 01 juli 2018

08.00

Emelgem Lichtervelde Egem Ginste

74

180

Feest Leie cycling

24

Zondag 08 juli 2018

07.00

Lendelede Kemmel - Kuurne

107

412

25

Zondag 15 juli 2018

08.00

Kuurne De Ruiter Gits Ingelmunster

81

165

 

26

Zaterdag 21 juli 2018

08.00

Kuurne Kruiseke Zandvoord -Slijps Lendel.

82

226

Nat. Feestdag

27

Zondag 22 juli 2018

08.00

Wortegem Elsegem Berchem Zwevegem

71

199

28

Zondag 29 juli 2018

08.00

Oeselgem Aalter Tielt Ginste

78

156

29

Zondag 05 augustus 2018

08.00

Lendelede Westrozebeke Slijps Bavikhove

74

183

 

30

Zondag 12 augustus 2018

08.00

Vichte Anvaing - Mourcourt - Zwevegem

83

394

 

31

Woensdag 15 augustus 2018

08.00

Ingelmunster Gits Torhout Meulebeke

80

172

OLV. Hemelvaart

32

Zondag 19 augustus 2018

08.00

Ginste Landegem Deinze Zulte

77

90

33

Zondag 26 augustus 2018

08.00

Lendelede Slijps Ter Hand Harelbeke

73

134

34

Zondag 02 september 2018

08.00

Vichte Mourcourt - Corde - Lodewijk

75

241

Beveren kermis

35

Zondag 09 september 2018

08.00

Zwevegem Pottes Tiegem - Vichte

73

264

36

Zondag 16 september 2018

08.00

Heestert Molenbaix Herseaux - Zwevegem

73

234

37

Zondag 23 september 2018

08.00

Vijve Nazareth Nevele Ginste

71

126

38

Zondag 30 september 2018

08.00

Nieuwenhove Elsegem Avelgem Lodewijk

63

146

39

Zondag 07 oktober 2018

08.30

Zwevegem Celles Avelgem Lodewijk

69

204

40

Zondag 14 oktober 2018

08.30

Wakken Aarsele Poelberg Ginste

54

129

Kampioen(en) viering