1 | zondag 14 januari | 10u00 | / | / | Algemene vergadering | | |
2 | zondag 3 maart | 7u30 | 66 | 240 | Ardooie - Roeselare - Emelgem | Ontbijtrit | Rit 2 |
3 | zondag 10 maart | 8u30 | 68 | 330 | Heestert - Molenbaix - Tiegem | | Rit 3 |
4 | zondag 17 maart | 8u30 | 75 | 280 | Passendale | | Rit 4 |
5 | zondag 24 maart | 8u30 | 76 | 480 | Bellegem - St Denijs - Kwadebulk | | Rit 5 |
6 | zondag 31 maart | 8u00 | 79 | 330 | Huise - Ooike - Anzegem | Pasen | Rit 6 |
7 | maandag 1 april | 8u00 | 79 | 300 | Lendelede - Beselare | Paasmaandag | Rit 7 |
8 | zondag 7 april | 8u00 | 80 | 500 | Celles - Kain - Heestert | | Rit 8 |
9 | zondag 14 april | 8u00 | 80 | 530 | Anzegem - Leupegem - Ooike | | Rit 9 |
10 | zondag 21 april | 8u00 | 82 | 600 | Zulzeke - Schorisse | | Rit 10 |
11 | zondag 28 april | 8u00 | 86 | 550 | Ronse - Celles - Avelgem | | Rit 11 |
12 | woensdag 1 mei | 8u00 | 82 | 300 | Melles - Cordes | | Rit 12 |
13 | zondag 5 mei | 8u00 | 92 | 650 | Michelbeke - Berendries | | |
14 | donderdag 9 mei | 8u00 | 88 | 750 | Ellezelles - Kanarieberg | Olh. Hemelvaart | |
15 | zondag 12 mei | 8u00 | 89 | 440 | Aarsele - Nokere | Moederdag | |
16 | zondag 19 mei | 8u00 | 83 | 600 | St Denijs - Bellegem - Kluis - Grijsloke | Pinksteren | |
17 | maandag 20 mei | 8u00 | 88 | 250 | Wingene | Pinkstermaandag | |
18 | zondag 26 mei | 7u00 | 165 | 1000 | Halle | | |
19 | zondag 2 juni | 8u00 | 84 | 450 | Pareelstraat - Mullem - Semmerzake | Ardennen | |
20 | zondag 9 juni | 9u00 | 67 | 420 | Rondje St Denijs - Avelgem - Otegem | Verkiezingen / Vaderdag | |
21 | zondag 16 juni | 7u30 | 90 | 650 | Elsstraat - Forest - Leberg | | |
22 | zondag 23 juni | 8u00 | 93 | 550 | Montreuil au bois | | |
23 | zondag 30 juni | 7h00 | 120 | 1000 | Muur | | |
24 | zondag 7 juli | 7h00 | 161 | 340 | Cadzand (eventueel samen met groep A) | | |
25 | zondag 14 juli | 8h00 | 87 | 650 | Bruyere - Karnemelkbeek | | |
26 | zondag 21 juli | 8u00 | 87 | 600 | Zwalm - Brakel | Nat. feestdag | |
27 | zondag 28 juli | 8h00 | 87 | 780 | Ronse - Frasnes | | |
28 | zondag 4 augustus | 8h00 | 86 | 500 | Havinnes | | |
29 | zondag 11 augustus | 8h00 | 84 | 550 | Bellegem - Trieu - Holstraat | | |
30 | donderdag 15 augustus | 7h30 | 111 | 600 | Kemmel | Olv. Hemelvaart | |
31 | zondag 18 augustus | 8h00 | 86 | 700 | Taaienberg - Horebeke - Wortegem | | |
32 | zondag 25 augustus | 8h00 | 85 | 400 | Pecq | | |
33 | zondag 1 september | 8h00 | 87 | 700 | Zulzeke - Schorisse | | |
34 | zondag 8 september | 8h00 | 85 | 450 | Popuelles | | |
35 | zondag 15 september | 8h00 | 84 | 500 | Leupegem - zijkant Koppenberg | | |
36 | zondag 22 september | 8u00 | 84 | 320 | Bosmolens - Gits - Meulebeke | | |
37 | zondag 29 september | 8u00 | 80 | 500 | Mont St Aubert | | |
38 | zondag 6 oktober | 8h30 | 76 | 400 | Sint Denijs Boekel - Wortegem | | |
39 | zondag 13 oktober | 9u00 | 62 | 200 | Poelberg - Aarsele | Verkiezingen | |
| zondag 27oktober | | | | Eetfestijn & Kampioenenviering | | |